EMASolar® – Enerji Makine Sanayi, Avrupa menşeli PV panel üretimi alanında hammadde temsilciliği ile, alanında öncü makine ve otomasyon sağlayıcılarını bir araya getirerek, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik optimize tasarımı, üretim teknolojileri alanındaki yıllardan beri süregelen tecrübesiyle harmanlayarak, tüm faaliyetlerin tek kontak üzerinden koordine edilmesi suretiyle PV Modül Üretim Teknolojileri alanında yatırım yapacak olan müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Fotovoltaik endüstrisi için Coveme, Back-sheet denilen sofistike, çok katmanlı laminatlar üretir. Elektrik yalıtkanı olarak işlev görürler ve güneş hücrelerini nemden ve zorlu atmosfer koşullarından korurlar. Bu vesileyle, güneş modülünün dayanıklılığını ve zaman içinde doğru çalışmasını garanti eder. Coveme, dünya çapında ilk üç backsheet üreticisinden biridir. İtalya ve Çin’deki iki üretim tesisinde 20GW’ın üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Hammadde temsilciliğine yönelik olarak, EMASolar; Strato firmasının EVA malzeme temsilciliğini sürdürmektedir. STRATO ™, farklı endüstriyel sektörlerde çok çeşitli uygulamalar için kullanılan EVA (Etilen Vinil Asetat) bazlı filmdir. İtalya’da Satinal s.p.a. tarafından üretilmekte olup, küresel pazarı tatmin etmek için mükemmel sonuçlar ve yüksek kaliteli cam laminasyonu garanti eder.

EMASolar olarak müşterilerimize Danışmanlık, Mühendislik Hizmetleri ve Teknik Destek sağlamakla birlikte, yenilikçi teknolojiler ve yüksek kaliteli çözümler sunarak, sonsuz, sorunsuz, çevre dostu ve sürdürülebilir enerji kaynağından azami seviyede yararlanılmasını hedeflemekteyiz. Yetkinlik ve tecrübemizi, uzmanlık ve işbirliği ilkemizle harmanlayarak, müşterilerimizin yararına sunuyoruz.

EMASolar Fotovoltaik Modül Üretim Hattı Faaliyetleri : Ecoprogetti

Bu hususta, Ecoprogetti, herkese modern teknolojilerin avantajlarından yararlanma şansı vermek için yenilenebilir enerji ve teknoloji alanında eksiksiz bir teknolojik çözümler yelpazesi sunmaktadır.

Amaç ve hedeflerinize en uygun çözümü bulmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. EMASolar

EMASolar; Coveme, Strato, Ecoprogetti firmalarının Türkiye’deki resmi temsilcisidir.

EMASolar Enerji Çözümleri

EMASolar Enerji Makinaları Sanayi, üretim alanında teknoloji transferi.

EMASolar olarak yılların birikim ve tecrübesiyle ilerliyoruz.

EMASolar, PV Modül üretiminde kullanılan hammaddelerin, PET bazlı Backsheet üretimi alanında pazar lideri olan Italyan Coveme firması başta olmak üzere, Co-polimer  madde EVA film – Strato firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

  • Coveme Backsheet – PET Films
  • Strato EVA Encapsulant – Glass Interlayers, EVA Lamine Cam

 

PV Modül Üretimi Hattı, Anahtar Teslim Hat Kurulumu, alanında son teknoloji makina & ekipmanların tedariği konusunda hizmet vermekteyiz.

Referanslarımız arasında Türkiye’de PV Modül üretimi alanında son teknoloji seviyesinde faaliyet gösteren sektörün önde gelen firmaları bulunmaktadır.

  • Hammadde Malzeme Satış
  • PV Modül Üretimi Hattı Dizaynı
  • Anahtar Teslim Hat Kurulumu
  • 7/24 Teknik Destek
  • Yedek Parça Tedariği
  • Personel Eğitimi

 

Temsil Ettiğimiz İş Ortaklarımız

Strato EVA Encapsulant / Interlayers for Safety Glass

Coveme – Backsheet hammadde

Burkle – Laminatörleri

Ecoprogetti – PV Modül Üretimine Yönelik Makina ve Ekipman